عکس کاور خود را تغییر دهید
بارگذاری
عکس کاور خود را تغییر دهید
سال ۱۳۹۰ یعنی زمانی که فقط ۱۰ سالم بود برای اولین بار به اینترنت دسترسی پیدا کردم. از همون موقع ها بود که خیلی اتفاقی با مقالات تجارت الکترونیک برخوردم علاقه نشون دادم و شروع به مطالعه کردم. کارم را در این حوزه با تولید محتوا و ساخت و فروش اپلیکیشن های آموزشی و فروش اونا داخل مارکت هایی مثل کافه بازار شروع کردم.

تا سال ۹۵ این کارو ادامه دادم تا تصمیم گرفتم یک سایت سایت برای خودم طراحی کنم و با اون بستر برای اپلیکیشن هایی که ساختم بازاریابی کنم تا بتونم به فروش بیشتری برسم. همین ایده باعث شد تا وارد دنیای طراحی سایت بشم. اما خب اول کار چیز زیادی از ساخت سایت و این چیزه نمیدونستم نهایتا میتونستم با سرویس هایی مثل بلاگفا یه وبلاگ بزنم اما خب چیزی من توی ذهنم بود خیلی فراتر بود.

توی اینترنت در مورد طراحی سایت سرچ میکردم تا با وردپرس آشنا شدم. تا قبلش فکر نمیکردم بشه بدون برنامه نویسی هم سایت های حرفه ای طراحی کرد. شروع کردم به تحقیق و آموزش خودم و همزمان هاست و دامنه خریده بودم و همه چیزارو مستقیم روی یه سایت پیاده میکردم. مدتی گذشت من سایتمو اورده بودم بالا ولی خب بازدید کننده ای نداشت واسه همین مجبور شدم تا سئو را یاد بگیرم. حدود ۲ سال شبانه روزی آموزش میدیدم و تمرین انجام میدادم و توی این مدت تونستم روی خیلی از کلمات کلیدی که هدف گذاشته بودم بیام جز ۳ نتیجه اول گوگل.

مدتی گذشت تا ایده استار وردپرس به ذهنم رسید یه سایت آموزشی خدماتی برای وردپرس و سئو که تمام تجربیاتمو توی اون به اشتراک بزارم و بتونم به تمام کسایی که مثل شروع کارم هستن کمک کنم که بتونن برعکس خودم در زمان خیلی کوتاه تری اصول این حرفه را آموزش ببینن و بتونن به چیزی که در ذهنشون دارن برسن.
وضعیت این حساب کاربری منتشر شده است

این کاربر هنوزاطلاعات پروفایل خود را بروز نکرده است.