طراحی سایت عکاسی

هنر عکاسی خود را جهانی کنید!

داشتن سایت عکاسی چه سودی دارد؟

طراحی سایت عکاسی برای هنرمندان و افرادی که به کار عکس‌برداری مشغول هستند بسیار مهم است، شما به عنوان یک عکاس می‌توانید انواع عکس ها و نمونه کارهای خودتون را در سایت در معرض دید برای عموم قرار دهید و سریع‌تر به شهرت و درآمد بالا می رسید. ارائه خدمات و توانایی هایتان باعث می‌شود افراد شما را دنبال کنند و مایل به دیدن کار شما باشند و حتی برای قرار های کاری عالی با شما تماس بگیرند.

امکانات طراحی سایت عکاسی

طراحی صفحه درباره ما

در این صفحه از سایت عکاسی شما، رزومه کاری، توایی ها، سبک هایی که کار می‌کنید و کلا یک محل مناسب برای معرفی خودتان و توانایی هایتان به دیگران است.

طراحی صفحه خدمات

در این صفحه تمام خدمات شما معرفی می‌شود؛ مثلا عکاسی کودک، عکاسی مراسم، مجالس و تولد، خدمات فیلم‌برداری، تولید کلیپ و... همگی به صورت اختصاصی در این صفحه قرار می‌گیرد.

طراحی صفحه نمونه کار ها

در این صفحه نمونه کار های شما به صورت دسته بندی شده و گرافیکی قرار می‌گیرد. مثل آلبوم مراسم عروسی، آلبوم جشن تولید، آلبوم مراسم های اداری، آلبوم عکاسی پرتره و...

طراحی صفحات به‌صورت رسپانسیو

تمامی صفحات در طراحی سایت عکاسی به‌صورت رسپانسیو طراحی می‌شود؛ یعنی بازدیدکنندگان سایت شما را در هر دستگاهی به درستی مشاهده می‌کنند.

طراحی صفحه تماس با ما

تمامی راه های ارتباطی با شما مثل شماره تلفن ها، آدرس شبکه های اجتماعی یا آدرس محل کار و... در این صفحه قرار داده می‌شود.

طراحی صفحه اخبار و مقالات

در این صفحه می‌توانید اخبار و مقالاتی در رابطه با کارتان مثل مقالات عکاسی، اخبار مربوط به عرضه دوربین جدیدف مقالات جذاب و...قرار دهید.

طراحی گرافیکی صفحه اصلی

یکی از مهم ترین صفحه ها در طراحی سایت عکاسی، صفحه اصلی است، چون بازدید کنندگان سایت شما اولین صفحه ای که می‌بینند این صفحه است و طراحی حرفه ای آن خیلی مهم است.

بهینه سازی سرعت سایت

سرعت سایت یکی از مهم ترین پارامتر های یک سایت است. در طراحی سایت عکاسی چون از تصاویر زیاد و باکیفیت استفاده می‌شود بهینه بودن وبسایت برای بارگذاری سریع خیلی مهم است.

فرم مشاوره طراحی سایت عکاسی

5/5 - (5 امتیاز)