برنامه ساز همراه

برنامه ساز همراه

برنامه ساز همراه چه سودی دارد؟

کافی است یک نگاهی به برنامه‌های موجود در مارکت های اندرویدی مثل کافه بازار بیندازید تا متوجه شوید درآمد حاصل از فروش یک برنامه اندرویدی تا چه اندازه می‌تواند باشد. از برنامه‌هایی که کیفیت خوبی دارند و محتوای جذابی ارائه داده‌اند می‌توان به برنامه «کدها و رازهای مخفی اندروید» برنامه «قانون» و برنامه‌ی «۵کیلو لاغری در یک هفته» اشاره کرد و با برنامه ساز همراه می‌توانید برنامه‌هایی شبیه به این برنامه‌ها درست کنید و شما هم‌چنین درآمدی داشته باشید؛ ما کار ساخت برنامه اندروید را برای شما ساده کردیم.

 

 

 

 

چرا برنامه ساز همراه؟

برنامه ساز های زیادی در سال‌های اخیر طراحی‌شده‌اند اما اکثر آن‌ها رایگان نیستند و برای استفاده از تمامی امکانات آن باید هزینه اشتراک ماهیانه یا سالانه پرداخت کنید و علاوه بر آن آنلاین هستند و شما برای ساخت برنامه باید به اینترنت متصل باشید، اما برنامه ساز همراه کاملاً رایگان، آفلاین و بدون نیاز به اینترنت و کاملاً سبک و بهینه برای ساخت اپ روی گوشی‌های هوشمند طراحی‌شده و حتی روی گوشی‌هایی با اندروید پایین و سخت‌افزار ضعیف هم به‌راحتی قابل‌اجرا است، این برنامه تا مدتی پیش به‌صورت پولی در سایت سازنده آن به فروش می‌رسید اما مدتی است که ایده پرداز و توسعه‌دهنده آن، آن را کاملاً رایگان کرده تا همه علاقه‌مندان به ساخت اپ بتوانند از آن استفاده کنند.

برنامه ساز همراه - اپلیکیشن ساز - چیست - ویژگی های برنامه ساز همراه

آیا نیاز به برنامه‌نویسی دارد؟

خیر، شما بدون برنامه نویسی می‌توانید برنامه‌هایی بسیار زیبا و گرافیکی بسازید، محیط آن بسیار جذاب و ساده بوده و کار کردن با آن سخت نیست و حتی اگر تا الآن برنامه اندروید نساخته‌اید و اولین بار است قصد ساخت برنامه را دارید به شما برنامه ساز همراه را پیشنهاد می‌کنم.

برنامه ساز همراه - اپلیکیشن ساز - کسب درآمد

 

امکانات برنامه ساز همراه چگونه است؟

همان‌طور که در اول توضیحات اشاره شد شما می‌توانید محتوای متنی «نوشته همراه با عکس» صوت «مثل آهنگ و نوحه و …» قرار دهید همچنین امکان گذاشتن فیلم بدون هیچ محدودیتی رادارید و برنامه ساز همراه پلیر و پخش‌کننده داخلی دارد و این بسیار برنامه شما را هم جذاب‌تر می‌کند.

تمام این توضیحات راجب محتوای برنامه شما بود اما طراحی برنامتون با آن می‌توانید جذاب‌تر هم باشد چون شما امکان طراحی حرفه‌ای صفحه شروع، منوها، فهرست‌ها، صفحات، تنظیمات حرفه‌ای و امکانات خیلی زیادی برای برنامتون را دارید.

برنامه ساز همراه - اپلیکیشن ساز - امکانات برنامه ساز همراه

 

چه امکاناتی برای کسب درآمد با این برنامه است؟

امکان نمایش تبلیغات عدد «تبلیغاتی است که پرداخت برنامه‌های موبایلی به نمایش درمی‌آید و کاربرانتان با هر کلیک روی آن‌ها برایتان درآمد ایجاد می‌کنند» که گذاشتن چنین امکاناتی در برنامتون با برنامه ساز همراه فقط در چند دقیقه انجام می‌گیرد.

امکان خوب دیگری که این برنامه در اختیارتان می‌گذارد سیستم فوق‌العاده پرداخت درون برنامه‌ای کافه بازار است که می‌توانید آن را برای برنامتون فعال کنید. پرداخت درون برنامه‌ای به این صورت است که شما می‌توانید قسمتی از محتوای برنامتون مثلاً مطالبتون را رایگان بگذارید و قسمتی را پولی بگذارید تا کاربر مجبور باشند برای استفاده از آن قسمت‌ها هزینه‌ای که شما تعیین می‌کنید را پرداخت کنند تا به تمام امکانات برنامتون دسترسی پیدا کنند.

4.1/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *